אודותינו

חברת URBANLAND הינה חברת בוטיק לייזום תכנון וביצוע פרויקטים בתחום הנדל"ן למגורים באזורי ביקוש גבוהים, בעסקאות רכישה, קומבינציה והתחדשות עירונית.

חברת URBANLAND הוקמה על ידי eng' אורן פליטמן ורונן רייך, בעלי ומנהלי חברת הניהול והפיקוח פליטמן רייך בע"מ – שניהם, מהגורמים הבכירים והמנוסים בהקמת פרויקטים למגורים, הנדסה תשתיות ומימון בתחום הפרטי והמוסדי, והינה חברה מובילה אשר בתחום אשר ניהלה ופיקחה והביאה לסיומם המוצלח של עשרות פרויקטי מגורים ומאות דירות מאוכלסות.

לחברה - הניסיון, היציבות, והחוסן הכלכלי לביצוע בפרויקטים מסוג זה.

ככזאת, מפקידה החברה את עיצוב ותכנון הפרויקטים בידי מובילי האדריכלים המהנדסים והמעצבים בתחום.חברת URBANLAND יוזמת מתכננת בונה ומשפרת את איכות חייהם של מאות משפחות בבניינים חדשים/מחודשים תוך הקפדה על תכנון והתאמה למרקם האורבני המורכב.

לחברה בסיס כלכלי נרחב וחוסן פיננסי המאפשרים לה לבצע פרויקטים בהיקפים נרחבים באופן אחראי, וכן להעניק את כל הערבויות הנדרשות לבעלי הדירות בפרויקט.

כניסה לפרויקטים בהתחדשות עירונית, מציבה את בעלי הדירות על מסלול אשר בסופו הם זוכים ללא כל עלות מצדם בדירה חדשה או בחיזוק ובשיפור לאין ערוך של הנכס שברשותם, אנו מוודאים ודואגים לתוצאה זו, אך גם לדרך, שתהיה נעימה נינוחה איכותית וקצרה ככל הניתן.


parallax backgroundחזון החברה


חברת URBANLAND הינה חברת בוטיק לייזום תכנון וביצוע פרויקטים בתחום הנדל"ן למגורים באזורי ביקוש גבוהים, בעסקאות רכישה, קומבינציה והתחדשות עירונית.

חזון החברה הוא להוציא לפועל פרויקטים שמגדירים מחדש את רף האיכות בתחום. מצוינות עבורנו היא תפיסת עולם ודרך חיים. החל באיתור, ניתוח ותכנון קפדני, דרך ניהול וביצוע הפרויקט תוך שימת לב לכל פרט קטן כגדול.

לבעלי חברת URBANLAND מוניטין שאינו מתפשר על מקצועיות, איכות התכנון ושמובילה לביצוע מוקפד של הבנייה והשלמת הפרויקט.

URBANLAND ובעליה בנו לאורך עשרות שנים, רשת ענפה של שותפים לדרך, חברות ואנשי מקצוע בעלי שם בתחום הנדל"ן בישראל השותפים לחזון אותו אנו מיישמים.

חברת URBANLAND שמה את הדייר וסביבת המגורים שלו במרכז, וככזאת החברה פועלת בשקיפות מלאה תוך הסתכלות על הדיירים כשותפים מלאים לתהליך החל משלב ההכרות התכנון והביצוע עד לגמר הפרויקט. החומר האנושי הוא המרכיב החשוב ביותר בעסקה בין אנשים.

אמון הדדי ושותפות מלאה הם הערכים המובילים שלנו לכל עסקה מוצלחת, בה כל הצדדים שלמים ומרוצים.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.